Projekt Wizytówki WWW

Oferta dotyczy projektu strony www typu wizytówka.

Jest to wariant który można zaliczyć do kategorii ” najtańsze strony internetowe„. Cena projektu wraz z instalacją strony i hostingiem na 1 rok to od zaledwie 100 zł w najprostszej wersji. Strona graficznie nie odbiega od stron z systemem zarządzania treścią, jednakże oferuje znacznie skromniejsze opcje modyfikacji zawartości we własnym zakresie (a w zasadzie ich brak jeśli Klient nie zna przynajmniej podstaw html i css)

O ile masz zamiar często zlecać aktualizowanie zawartości strony internetowej tego typu koszt modyfikacji przez programistę może przewyższyć finalnie wartość jednego z naszych wyższych pakietów.

 

Są to najtańsze strony internetowe jakie oferujemy.

Przykładowa strona  może wyglądać np tak:

najtańsza strona internetowa

Najtańsze strony internetowe  w ofercie firmy DANET to strony  HTML  typu wizytówka .

Co możesz otrzymać za 100zł?

Jeden z dwóch projektów (projekty są wykonywanie indywidualnie dla każdego klienta!) do wyboru + możliwość zgłaszenia  poprawek do projektu
Maksymalna ilość podstron które wypełnimy treścią: 3
Krótki czas realizacji – strona jest gotowa zazwyczaj  w  terminie 7 dni od momentu zatwierdzenia projektu i przesłania wszystkich treści, grafik i  zdjęć
Mapkę Google (opcja dodatkowa płatna 30 zł)
Hosting Twojej nowej strony przez 1 rok gratis!  Kolejny rok za 50zł!,  domena promocyjna nawet za 0 zł  (zależnie od promocji u rejestratorów domen – zajmiemy się formalnościami w Twoim imieniu)
Zgłoszenie  strony do wyszukiwarek i dodanie do pięciu internetowych katalogów branżowych gratis.
Kopię strony w formacie .zip lub .rar przesłaną na adres e-mail.
Ta opcja jest  najtańsza w zakupie jednakże jej funkcjonalności w zakresie samodzielnego dodawania treści we własnym zakresie są ograniczone (musisz znać przynajmniej podstawy języka html).
Opcje dodatkowe:
Dodanie slidera do strony html 30zł/slajd
Dodatkowa podstrona 30zł
Formularz kontaktowy 40zł
Projekt logo graficznego do umieszczenia w nagłówku od 50 zł!
Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.