Dlaczego warto mieć własną stronę internetową?

Własna strona internetowa? Czy warto?

Przeglądając reklamy firm oferujących tworzenie stron internetowych z pewnością spotkałeś się z dużą rozbieżnością cenową tej usługi. Od kilkuset złotych po nawet kilkanaście tysięcy złotych. Wydawać by się mogło, że własna strona  internetowa to po prostu strona i prócz ceny niczym się jej wykonanie nie różni. Jednak różnic jest dużo i jedną ze znaczących jest skuteczność. Oto dlaczego warto zainwestować we własną stronę www:

  • Twoja własna strona internetowa umożliwi dotarcie do wielu nowych klientów. W Polsce mamy już prawie 17 milionów internautów!
  • zaprezentuje informacje dotyczące Twojej firmy w sposób czytelny i przyjazny użytkownikom,
  • zawartość dobrana do potrzeb i oczekiwań grupy docelowej,
  • przekona klientów o Twoim profesjonalizmie,
  • własna strona internetowa wzbudzi zaufanie klientów,
  • pomoże wywołać akcję klienta np. złożenie zamówienia, próbę kontaktu,
  • Strony internetowe pomogą podtrzymać relacje z Twoimi klientami,
  • Strona internetowa stanowi ważny element działań marketingowych,
  • Twoja witryna pomaga umocnić markę.

 

Twoja własna strona internetowa umożliwi dotarcie do wielu nowych klientów

Przede wszystkim dzięki osiągniętej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarek i odpowiednio przygotowanemu nagłówkowi Twoja strona będzie generowała wiele odwiedzin. Aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach na wiele słów kluczowych, strona musi być odpowiednio przygotowana. Musi być po prostu dobra i w przejrzysty sposób prezentować informacje użytkownikom.

To niezmiernie ważne, aby informacje o Twojej firmie, produktach czy usługach, były odpowiednio przedstawione. Ich czytelność, zrozumiały język i dostosowana nawigacja pomoże Twoim potencjalnym klientom szybko i przyjemnie odnaleźć potrzebne informacje. To z pewnością zachęci ich do bliższego zapoznania się z zawartością Twojej strony i pozostania na dłużej w serwisie.

Zaprezentuje informacje dotyczące Twojej firmy w sposób czytelny i przyjazny użytkownikom

Dobra strona jest nastawiona na potrzeby użytkownika (Twojego potencjalnego klienta) i jego preferencji, a nie tylko Twoich. Użytkownik ma poczuć się w Twoim wirtualnym biurze (na Twojej stornie) jakbyś stworzył je z myślą o nim samym. Dzięki temu poczuje się szanowany oraz przekona się o Twoim profesjonalizmie.

Estetyczny, ładny wygląd, prosta nawigacja, język serwisu oraz czytelna i aktualizowana dzięki systemowi CMS treść ukierunkowana na użytkownika sprawi, że zyskasz odczuciu klienta miano profesjonalisty.

Własna strona internetowa wzbudzi zaufanie klientów

Skoro tak profesjonalnie zadbałeś o to aby Twojemu potencjalnemu klientowi przyjemnie przeglądało się Twoją stronę, to z pewnością profesjonalnie zajmiesz się nim w rzeczywistości. Takie przekonanie wyrabia sobie użytkownik w trakcie przeglądania stron www Twojego serwisu. To nie tylko sprawa ładnej szaty graficznej, czy przedstawionych korzyści. To przede wszystkim treść udokumentowana faktami .

Dobra strona poprowadzi Twojego potencjalnego klienta do wyznaczonego przez Ciebie celu. Tym cele może być wykonany telefon do Ciebie, czy też złożenie zamówienia przez zamieszczony na stronie formularz.

Podtrzyma relacje z Twoimi klientami

Aktualności, promocje, newsletter, aktualna i ciekawa treść serwisu sprawią, że Twoi klienci będą chętnie i często powracali na Twoją stronę zwłaszcza jeżeli informacje te będą często aktualizowane,  a co za tym idzie częściej korzystali z Twojej oferty.

Strona internetowa stanowi ważny element działań marketingowych

Jeśli prowadzisz jakąś kampanię reklamową, to własna strona internetowa będzie dodatkowym skutecznym narzędziem w sieci. Ktoś kto zobaczy gdzieś Twoją reklamę z pewnością zajrzy też na Twoją stronę. Dzięki dobrej reklamie i dobrej stronie internetowej zyskasz zadowolonych klientów.

Twoja witryna pomaga umocnić markę

Dobry serwis tworzy dobrą atmosferę wokół siebie. Najpierw wzbudza zainteresowanie, potem zaufanie, aby na końcu przypiąć etykietę Lidera. To mocny atut, który sprawi, że będziesz miał więcej klientów.

Klienci będą postrzegać Twoją firmę poprzez pryzmat Twojej strony internetowej. Na jej podstawie wyrobią sobie pewne zdanie na temat Twojej firmy, stworzą pewne jej wyobrażenie. To wyobrażenie ma decydujący wpływ na wybór firmy danej branży. Wygląd strony www jak i jej zawartość jest bardzo istotna w pozyskiwaniu nowych klientów poprzez Internet.

Inwestycja we własną stronę internetową szybko się zwróci. Przez pełną dobę będzie dostępna nowych klientów i partnerów biznesowych.

Odpowiadając na postawione na początku pytanie można powiedzieć, że własna strona internetowa to pomysł zdecydowanie wart realizacji a jeśli chciałbyś zaistnieć w sieci i poszerzyć grono swoich klientów zlecając projekt strony internetowej skontaktuj się z nami pisząc email na adres:

Kontakt@danet24.pl

Zaprojektujemy i uruchomimy twoją stronę internetową w bardzo dobrej cenie. Ponadto będziesz w przyszłości w prosty sposób zmienić jej wygląd oraz edytować wszystkie treści w prosty sposób we własnym zakresie. Pamiętaj Twoja strona internetowa nie musi kosztować majątku. Z powodzeniem zmieścisz się w kwocie do 1000zł łącznie z domeną i hostingiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Projektowanie stron www DANET