Blog

Witamy na blogu firmy DANET, projektującej tanie strony internetowe z systemem zarządzania treścią CMS oraz pomagamy w realizacji blogów.

Wznawiam działalność zw.z projektowaniem stron

Opublikowane przez : 21 sie 2018 w Blog | 0 komentarzy

Jeśli jesteś zainteresowany zrobieniem strony WWW zapraszam do kontaktu.

Możliwe formy współpracy to umowa o dzieło lub zlecenie.

Ceny za strony CMS Worpress na wykupionym przez Ciebie hostingu od 400 zł. Gwarantuję niepowtarzalność szablonu.

Zawieszenie działalności…

Opublikowane przez : 1 sty 2013 w Blog | 0 komentarzy

Od dnia 31-12-2012 zawieszam działalność jako firma DANET

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani projektem strony internetowej lub innymi usługami świadczonymi dotychczas to rozliczenie jest możliwe w formie  podpisania umowy o dzieło lub innej.

Ponadto jeśli jako firma szukacie Państwo pracownika na stanowisko informatyka lub z informatyką związanego proszę zostawienie informacji pod adresem kontakt@danet24.pl z dopiskiem ” informatyk olsztyn”

Wdrażamy projekt strony osadadebowo.pl

Opublikowane przez : 13 gru 2012 w Blog | 0 komentarzy

Tworzymy właśnie stronę Ośrodka Osada Dębowo k. Jezioran

Na 22,4 hektarach, z pięcioma stawami na terenie, z zabudowaniami w postaci dwóch budynków gospodarczych (obora, stodoła) oraz budynku mieszkalnego ok. 300m powstaje Osada Dębowo- Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny.

Docelowo na terenie Osady Dębowo będą:

budynek główny z pokojami dwu i trzy osobowymi, każdy z własna łazienką, sala restauracyjno-kominkowa oraz dwie sale szkoleniowo-konferencyjne,stodoła biesiadna, stajnia.

Ponadto będziemy oferować wiele atrakcji aktywizujących naszych Gości

Aktualny wygląd strony można zobaczyć pod adresem:

http://osadadebowo.pl/

Dlaczego warto pisać własnego bloga

Opublikowane przez : 18 wrz 2012 w Blog | 0 komentarzy

Powodów dlaczego warto pisać własnego bloga można można przytoczyć naprawdę sporo.

Dlaczego warto pisać własnego bloga? Jednym z nich może być np chęć podzielenia się swoimi przemyśleniami lub wiedzą z szerszym gronem odbiorców, w tym przypadku własny blog jest do tego metodą chyba najprostszą i najskuteczniejszą. Wiele osób znajduje wiele przyjemności w tego typu przedsięwzięciach. Właśnie dzięki tym osobom w Internecie znaleć można wiele ciekawych artykułów, opinii i na prawie każdy temat.  Wiele blogów można określić mianem autobiografii autorzy opisują w  nich ciekawe sytuacje z życia wzięte oraz własne przemyślenia. Blog to również znakomite narzędzie do komunikacji z własnymi znajomymi- przecież nie każdy chce używać do tego celu facebooka lub NK…
(więcej…)

Trwa promocja stron internetowych z CMS

Opublikowane przez : 29 sie 2012 w Blog | 0 komentarzy

Promocja stron internetowych

Przypominamy, że trwa właśnie promocja stron internetowych na projekty stron www z systemem zarządzania treścią. Teraz możesz mieć własną stronę internetową jeszcze szybciej i taniej niż myślisz. Większość naszych realizacji kończona jest w terminie do 7 dni w dodatku wstępny projekt możesz zobaczyć jeszcze przed dokonaniem wpłaty.
(więcej…)

Dlaczego warto mieć własną stronę internetową?

Opublikowane przez : 5 sie 2012 w Blog | 0 komentarzy

Własna strona internetowa? Czy warto?

Przeglądając reklamy firm oferujących tworzenie stron internetowych z pewnością spotkałeś się z dużą rozbieżnością cenową tej usługi. Od kilkuset złotych po nawet kilkanaście tysięcy złotych. Wydawać by się mogło, że własna strona  internetowa to po prostu strona i prócz ceny niczym się jej wykonanie nie różni. Jednak różnic jest dużo i jedną ze znaczących jest skuteczność. Oto dlaczego warto zainwestować we własną stronę www:
(więcej…)

Tanie strony internetowe- Oferta

Opublikowane przez : 1 sie 2012 w Blog, Oferta | 0 komentarzy

Moją specjalnością są

tanie strony internetowe

zarówno  strony statyczne ( wykonane w html) jak również tanie strony internetowe  zarządzane przez system CMS zwłaszcza wordpress. Strony internetowe oferowane przeze mnie mają  bardzo przystępną cenę.

Projektowane tanie strony internetowe oprócz ceny cechują się wysoką funkcjonalnością, którą można rozszerzyć w dowolnym momencie dzięki otwartemu systemowi CMS jakim jest WORDPRESS.

Tanie strony internetowe

(więcej…)