Cennik

Cennik stron internetowych

Wszystkie prace są wyceniane indywidualnie. Koszt wykonania projektu i samej strony zazwyczaj zamyka się w widełkach od 400 (indywidualny szablon wordpress+ 4 podstrony) do 1000 zł – cena nie uwzględnia kosztu domeny(30 -100 zł) i hostingu, które klient wykupuje we własnym zakresie lub z moją pomocą. Typowy czas realizacji zamówienia to około 5-7 dni roboczych.

Cena projektu strony internetowej zależy w dużym stopniu od wymagań klienta i zależy od poniesionych kosztów (zakup obrazów czcionek  i grafik – a te potrafią być kosztowne i przekroczyć nawet wartość kilkuset złotych ) i nakładów pracy na dostosowanie kodu do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.  Wszystkie strony WWW są projektowane indywidualnie dla każdego klienta.

 

Dodatkowe opcje:

Do podstawowej wyceny strony należy doliczyć

dodanie dodatkowej podstrony – 50zł

dodanie formularza kontaktowego – 50zł

dodanie mapki Google – 50zł

dodanie animacji flash w nagłówku – gratis na prośbę (ze względu na powolne wycofywanie technologii flash z rynku  oraz brak obsługi przez niektóre urządzenia -niezalecane) 50 zł

 

Oferuję również pomoc przy realizacji blogów, jeśli potrzebujesz pomocy w postawieniu Bloga  zajrzyj na stronę Pomoc w instalacji bloga:

 

Cennik strony internetowe Dobre Miasto, Olsztyn