Warianty projektów

Projektowanie stron WWW DANET:

Oferta projektów stron internetowych podzielona jest luźno na kilka wariantów różniących się cenowo i funkcjonalnie. W zależności od potrzeb klient może dobrać wariant projektu strony www dopasowany do swoich wymagań.

Standardowa usługa obejmuje  wstępny projekt szablonu strony. Po akceptacji szablonu następuje płatność (30-50%). Następnie uwzględniane są 2 kolejne pakiety poprawek zgłoszonych przez klienta. Jeśli projekt strony Cię zadowoli instalowany jest na serwerze system CMS – zazwyczaj WordPress z wybranym szablonem strony. Jeśli są uwagi lub wymagania dotyczące rozszerzeń lub funkcjonalności, prace wyceniane są indywidualnie zależnie od pracochłonności i wymagań klienta.

Ilość podstron systemu cms które wypełnimy za Ciebie zależna jest od wersji pakietu. Resztę  podstron klient uzupełnia samodzielnie, co jest czynnością bardzo prostą i łatwą do opanowania nawet dla zupełnych laików. Po uzyskaniu finalnego wyglądu strony następuje przekazanie pozostałej kwoty płatności.

Zawsze służę pomocą w razie ewentualnych problemów.

Projektowanie stron www DANET
Pamiętaj, że współpracując ze mnę:
- w ciągu kilku dni możesz pochwalić się własną stroną www swoim klientom
- w ciągu kilku zaledwie dni otrzymasz własny adres strony internetowej
- oprócz ceny wybranego abonamentu  i kosztów strony nie poniesiesz żadnych ukrytych opłat.
- nie musisz się znać na budowie stron
- nie musisz posiadać żadnego doświadczenia w obsłudze serwera
- w Twoim imieniu zajmiemy się kompletnie całą skomplikowaną procedurą rejestracji adresu, budową witryny i umieszczeniem stron na serwerze.
- projektujemy naprawdę tanie strony internetowe, które są estetycznie wykonane i proste do optymalizacji pod kątem SEO (pozycjonowania)
Chciałbyś się dowiedzieć więcej odnośnie usługi projektowanie stron?
Projektowanie stron www DANET . Ze mną niczym nie ryzykujesz.

 

 

 

 

przyjmujemy zlecenia z całej Polski oraz 

  • jestem w stanie przedstawić wstępny projekt  strony internetowej  przed podpisaniem umowy co zwalnia Państwa z jakiegokolwiek ryzyka,
  • jestem uczciwy– cena którą Państwu podamy, jest zawsze ceną ostateczną,
  • każdy klient traktowany jest indywidualnie i jestem skłonni do negocjacji.
  • średni czas od podjęcia decyzji do wykonania projektu to 10 dni lub nawet krócej – w zależności od daty otrzymania wszystkich niezbędnych treści!
  • projektowanie stron internetowych po niskich cenach, każda strona ma indywidualny wygląd nawet te najtańsze.
Przykładowy koszt wykonania strony html to 100-200zł. z hostingiem za pierwszy rok.  Strony takie nadają się idealnie jako wizytówki firm.
Dla  rozbudowanej strony internetowej  CMS z hostingiem  i domeną za pierwszy rok to najczęściej 800 zł – zależnie od pracochłonności projektu. Po pierwszym roku pokrywasz tylko koszt odnowienia domeny i koszt hostingu.
Jeśli masz już domenę i hosting, możemy ją zainstalować u Ciebie. Zwolniony będziesz z corocznego kosztu odnowienia pakietu w naszej firmie, ale w razie problemu nasza pomoc będzie odpłatna.

Standardowo dodamy Twoją nową stronę internetową do wyszukiwarki Google. Zajmiemy się wstępną promocją i pozycjonowaniem strony- dodaniem do kilku- kilkunastu  katalogów stron. Jeśli zechcesz otrzymasz dostęp do szczegółowych statystyk swojej strony internetowej. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc lub wysyłając wiadomość z formularza kontaktowego